Mağaza
BE-243A 4MM Banan Jak Girişli Krokodil WD1096
SKU:
BE-243A
Stokta var
₺99,25| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 6 × 0,9 × 2,4 cm |
BE-243B 4MM Banan Jak Girişli Krokodil 55MM
SKU:
IC-243B
Stokta var
₺99,25| Ağırlık | 0,025 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5,6 × 0,75 × 1,75 cm |
BE-243C 4MM Banan Jak Girişli Krokodil 85MM
SKU:
BE-243C
Stokta var
₺288,74| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8,3 × 1,32 × 3,5 cm |
BE-243D 2MM Banan Jak Girişli Krokodil Siyah-Kırmızı
SKU:
BE-243D
Stokta var
₺101,51| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4,1 × 0,65 × 1,4 cm |
BE-244 Akü Maşası 75mm
SKU:
BE-244
Stokta var
₺11,73| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 7,5 × 1,1 × 4 cm |
| Renk |
Kırmızı ,Siyah |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-245 Akü Maşası 100mm WD020
SKU:
BE-245
Stokta var
₺14,89| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 10 × 1,4 × 5,7 cm |
| Renk |
Kırmızı ,Siyah |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-245C Akü Maşası 135mm 300A
SKU:
BE-245C
Stokta var
₺33,84| Ağırlık | 0,200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 14 × 2 × 7,5 cm |
| Renk |
Kırmızı ,Siyah |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-246B-4 Çakmak Seyyar Dişi (KABLOLU)
SKU:
BE-246B-4
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺83,46.₺77,15Şu andaki fiyat: ₺77,15.| Ağırlık | 0,200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 2 × 2 cm |
BE-246E Pano Tipler İçin Kulak – Çerçeve
SKU:
BE-246E
Stokta var
Fiyat aralığı: ₺18,05 - ₺112,79| Ağırlık | 0,090 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 9 × 3 × 3 cm |
| TİP |
Dörtlü ,İkili ,Tekli ,Üçlü |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-246F-1 Pano Tipler İçin Sıva Üstü Tekli Kutu
SKU:
BE246F-1
Stokta var
₺37,22| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 5,5 × 5 cm |
BE-246F-2 Pano Tipler İçin Sıva Üstü İkili Kutu
SKU:
BE-246F-2
Stokta var
₺60,91| Boyutlar | 9,3 × 7,8 × 5 cm |
|---|
BE-247 Kablolu Krokodil Küçük WD038A
SKU:
BE-247
Stokta var
₺8,12| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 1 × 1 cm |



Metal Butonlar Yaylı
Metal Butonlar Kalıcı
Plastik Butonlar
Acil-Stop (Emergency)
Micro Switchler (Limit)
KW Serisi Küçük Micro Switch
KW Serisi Orta Micro Switch
KW Serisi Büyük Micro Switch
LMZ Serisi Limit Switch
Toggle Switch
Anahtarlılar (Key Switch)
Fan Kapakları
40X40MM
50X50MM
60X60MM
70X70MM
80X80MM
92X92MM
120X120MM



Power Soketler
Usb Konnektörler
Jak,Fiş ve Konnektörler
Hopörlör Klemensi


















