Marin Ürünleri
IC-275D-2 Akü Şalteri 500A 3P 1+2 Çift Devreli
SKU:
IC-275D-2
Stokta var
₺1.218,11| Ağırlık | 0,250 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 8 × 5 cm |
IC-276A-10 Sigorta Kutusu 10’lu İkaz Işıklı
SKU:
IC-276A-10
Stokta var
₺699,28| Ağırlık | 0,250 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 5 × 4 cm |
IC-276A-6 Sigorta Kutusu 6’lı İkaz Işıklı
SKU:
IC-276A-6
Stokta var
₺541,38| Ağırlık | 0,250 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 5 × 4 cm |
Marin Çakmak Fiş Çakmaklık Dişi Pano Tip 28mm Şaşe Monteli
SKU:
BE246B5
Stokta var
₺76,19| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 2 × 2 cm |
Marin Çakmak Soketi 12V Su Korumalı 1 Adet
SKU:
IC246B5-E1
Stokta var
₺81,35| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 3 × 3 cm |
Marin Tip İkili USB 3.0 + PD 3.0
SKU:
BE266C-4
Stokta var
₺406,04| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5 × 2,4 × 4,7 cm |
Oto Çakmak Fiş Çakmaklık Dişi Pano Tip 30 Mm Şase Monteli Tekli Pano Marin Uyumlu
SKU:
IC246B5E1PV
Stokta var
₺117,01| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 3 × 3 cm |
Oto Çakmak Fişi Kablosuz Sigortalı Ledli (Bakalit) 15A
SKU:
BE246B-1
Stokta var
₺62,72| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 3 × 3 cm |
Pano Tipi Usb Şarj Aleti İçin Çift Girişli Soket
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺360,92.₺337,74Şu andaki fiyat: ₺337,74.| Ağırlık | 0,500 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5 × 3 × 3 cm |
Pano Üstü Kutulu Usb Sarj Soketi
SKU:
IC266CF1
Stokta var
₺304,53| Ağırlık | 0,350 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 5 × 5 cm |
Switch Panel 4’Lü Marin Usb + Voltmetre + Çakmaklık + Anahtar
Stokta var
₺802,68| Ağırlık | 0,500 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 8 × 1 cm |
Switch Panel 4’Lü Marin Usb Voltmetre + S.Çakmaklık + Çakmaklık
Stokta var
₺1.123,76| Ağırlık | 0,500 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 8 × 1 cm |



Metal Butonlar Yaylı
Metal Butonlar Kalıcı
Plastik Butonlar
Acil-Stop (Emergency)
Micro Switchler (Limit)
KW Serisi Küçük Micro Switch
KW Serisi Orta Micro Switch
KW Serisi Büyük Micro Switch
LMZ Serisi Limit Switch
Toggle Switch
Anahtarlılar (Key Switch)
Fan Kapakları
40X40MM
50X50MM
60X60MM
70X70MM
80X80MM
92X92MM
120X120MM



Power Soketler
Usb Konnektörler
Jak,Fiş ve Konnektörler
Hopörlör Klemensi


















