Mağaza
BE-271C Devre Kesici Resetli
SKU:
BE-271C
Stokta var
₺431,96| Ağırlık | 0,350 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 10 × 10 × 5 cm |
| Amper |
135 ,150 ,200 ,30 ,40 ,50 ,60 ,80 |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-271E Devre Kesici Resetli Gömme Tip
SKU:
BE-271E
Stokta var
₺431,96| Amper |
100 ,120 ,150 ,200 ,80 |
|---|
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-271F ANL FORKLİFT SİGORTA SERAMİK
SKU:
BE-271F
Stokta var
₺227,35| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8,3 × 1,9 cm |
| Amper |
100 ,125 ,150 ,180 ,200 ,250 ,300 ,35 ,350 ,400 ,450 ,50 ,500 ,63 ,80 |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
BE-271F-H ANL FORKLİFT SİGORTA YUVASI
SKU:
BE-271F-H
Stokta var
₺170,51| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 1,9 cm |
BE-272K 2 Pin Kablolu Konnektör Takım
SKU:
BE-272K
Stokta var
₺16,37| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2,2 × 0,7 × 1,0 cm |
BE-274 Kutulu Makaron Seti 750 Parça
SKU:
BE-274
Stokta var
₺204,61| Ağırlık | 0,150 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 20 × 10 × 3 cm |
BE-274D KUTULU SIYIRMASIZ KABLO EKLEME TERMİNALİ SETİ 120 PARÇA
SKU:
CON03031
Stokta var
₺286,46| Ağırlık | 0,150 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 7 × 3 cm |
BE-274E-1 Kutulu Halka Kablo Terminali Seti 150 Parça
SKU:
BE-274E-1
Stokta var
₺136,41| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 8 × 6 × 3 cm |
BE-274E-2 KUTULU HALKA VE ÇATAL TİP İZOLESİZ KABLO TERMİNALİ SETİ 320 PARÇA 5 BOY
SKU:
BE-274E-2
Stokta var
₺227,35| Ağırlık | 0,200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 12 × 3,5 cm |
BE-274F KUTULU İZOLELİ FASTON TİP DİŞİ ERKEK KABLO UCU SETİ 200 PARÇA
SKU:
BE-274F
Stokta var
₺386,49| Ağırlık | 0,25 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 10 × 3 cm |




Metal Butonlar Yaylı
Metal Butonlar Kalıcı
Plastik Butonlar
Acil-Stop (Emergency)
Micro Switchler (Limit)
KW Serisi Küçük Micro Switch
KW Serisi Orta Micro Switch
KW Serisi Büyük Micro Switch
LMZ Serisi Limit Switch
Toggle Switch
Anahtarlılar (Key Switch)
Fan Kapakları
40X40MM
50X50MM
60X60MM
70X70MM
80X80MM
92X92MM
120X120MM



Power Soketler
Usb Konnektörler
Jak,Fiş ve Konnektörler
Hopörlör Klemensi


















