Mağaza
BE-274F-1 Kutulu Dişi Erkek Kablo Terminali Seti 270 Parça
SKU:
BE-274F-1
Stokta var
₺190,97| Ağırlık | 0,200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 10 × 7 × 2 cm |
BE-278 Dijital Voltmetre DC 0-100V Mavi
SKU:
BE-278
Stokta var
₺58,20| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 1 × 1 cm |
BE228 Reed Switch 7mm Normalde Açık
SKU:
BE228-7mm
Stokta var
₺54,56| Ağırlık | 0,002 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 1 × 1 cm |
BE266K 2 Pin Kablolu IP67 Konnektör Takım
SKU:
BE266K
Stokta var
₺36,38| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 10 × 1 × 1 cm |
BST 40X40X10mm 24V 0.20A 3P FAN
SKU:
FAN153
Stokta var
₺136,41| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4 × 4 × 1 cm |
C0B-21E Acil Stoplu Vinç Kumanda Butonu (MOTOR)
SKU:
C0B-21E
Stokta var
₺536,36| Ağırlık | 0,350 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 3 × 3 cm |
C0B-61 2’Lİ VİNÇ KUMANDA BUTONU 2NO
SKU:
COB-61
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺193,70.₺135,07Şu andaki fiyat: ₺135,07.| Ağırlık | 0,200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 7 × 4 × 4 cm |
C0B-62 4’LÜ VİNÇ KUMANDA BUTONU 4NO
SKU:
COB-62
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺377,40.₺202,79Şu andaki fiyat: ₺202,79.| Ağırlık | 0,200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 9 × 4 × 4 cm |
C0B-63 6’LI VİNÇ KUMANDA BUTONU 6NO
SKU:
COB-63
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺387,86.₺247,81Şu andaki fiyat: ₺247,81.| Ağırlık | 0,500 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 3 × 3 cm |
C0B-64 8’Lİ VİNÇ KUMANDA BUTONU 8NO
SKU:
COB-64
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺478,80.₺300,10Şu andaki fiyat: ₺300,10.| Ağırlık | 0,500 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 3 × 3 cm |
Çakmak Fişi Ledli Bakalit 15 Amper
SKU:
BU-246-1
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺57,18.₺49,08Şu andaki fiyat: ₺49,08.| Ağırlık | 0,300 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5 × 1,5 × 1,5 cm |
Çakmak Fişi Ledsiz Sigortasız
SKU:
BE246B-3
Stokta var
Orijinal fiyat: ₺27,28.₺22,92Şu andaki fiyat: ₺22,92.| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 1 × 1 cm |




Metal Butonlar Yaylı
Metal Butonlar Kalıcı
Plastik Butonlar
Acil-Stop (Emergency)
Micro Switchler (Limit)
KW Serisi Küçük Micro Switch
KW Serisi Orta Micro Switch
KW Serisi Büyük Micro Switch
LMZ Serisi Limit Switch
Toggle Switch
Anahtarlılar (Key Switch)
Fan Kapakları
40X40MM
50X50MM
60X60MM
70X70MM
80X80MM
92X92MM
120X120MM



Power Soketler
Usb Konnektörler
Jak,Fiş ve Konnektörler
Hopörlör Klemensi


















