Mağaza
IC-266D-8 Pano Tip Volt-Ampermetreli USB 3.0
SKU:
IC-266D-8
Stokta var
₺342,87| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 6 × 3 × 3 cm |
IC-266G HDMI ŞASE PANO TİP IP67
SKU:
IC-266G
Stokta var
₺372,20| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 3 × 3 cm |
IC-266H Pano Tipi RJ45 Soket IP67
SKU:
IC-266H
Stokta var
₺225,58| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 2 × 2 cm |
IC-266T-1 Pano Tip TYPE-C Şase Dişi 2P – Şarj
SKU:
IC-266T-1
Stokta var
₺29,62| Ağırlık | 0,080 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 1 × 1 cm |
IC-266T-2 Pano Tip TYPE-C Şase Dişi 5P – Şarj + Data
SKU:
IC-266T-2
Stokta var
₺40,60| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 1 × 1 cm |
IC-266T-4 Pano Tip Kare TYPE-C + USB 2P – Şarj
SKU:
IC-266T-4
Stokta var
₺51,88| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 2 × 1 cm |
IC-271D Çift Kutuplu Devre Kesici Şalter 40A
SKU:
IC-271DC40
Stokta var
₺1.556,47| Ağırlık | 0,250 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5 × 3 × 5 cm |
IC-271D Tek Kutuplu Devre Kesici Şalter
SKU:
IC-271D
Stokta var
Fiyat aralığı: ₺812,07 - ₺902,30| Ağırlık | 0,250 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5 × 5 × 5 cm |
| Amper |
10 ,15 ,20 |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
IC-271S ST Serisi Termik Sigorta 125/250VAC 32VDC
SKU:
IC-271S
Stokta var
Fiyat aralığı: ₺34,29 - ₺81,21| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 1 × 1 cm |
| Amper |
10 ,12 ,15 ,16 ,20 ,25 ,3 ,30 ,5 ,50 ,7 ,8 |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
IC-273 MC4 Güneş Paneli Konnektörü
SKU:
IC-273
Stokta var
₺37,45| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 1 × 1 cm |



Metal Butonlar Yaylı
Metal Butonlar Kalıcı
Plastik Butonlar
Acil-Stop (Emergency)
Micro Switchler (Limit)
KW Serisi Küçük Micro Switch
KW Serisi Orta Micro Switch
KW Serisi Büyük Micro Switch
LMZ Serisi Limit Switch
Toggle Switch
Anahtarlılar (Key Switch)
Fan Kapakları
40X40MM
50X50MM
60X60MM
70X70MM
80X80MM
92X92MM
120X120MM



Power Soketler
Usb Konnektörler
Jak,Fiş ve Konnektörler
Hopörlör Klemensi


















