Mağaza
IC-266A-3 Mikro USB Şasesiz Mini 5 Pin
SKU:
IC-266A-3
Stokta var
₺5,46| Ağırlık | 0,025 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 1 × 1 × 1 cm |
IC-266B-5 Type-C Şase Erkek Şarj Soketi
SKU:
IC-266B-5
Stokta var
₺9,09| Ağırlık | 0,010 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 1 × 0,5 cm |
IC-266C-8 PANO TİP 2’Lİ USB3.0 + TYPE-C SOKET 12-24V MAVİ
SKU:
IC-266C-8
Stokta var
₺566,10| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5,5 × 3 × 3 cm |
IC-266D-4 Marin Tip Voltmetreli 2’li USB 3.0 + TYPE-C
SKU:
IC-266D-4
Stokta var
₺429,69| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5,5 × 3 × 3 cm |
IC-266D-8 Pano Tip Volt-Ampermetreli USB 3.0
SKU:
IC-266D-8
Stokta var
₺345,57| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 6 × 3 × 3 cm |
IC-266G HDMI ŞASE PANO TİP IP67
SKU:
IC-266G
Stokta var
₺375,13| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 3 × 3 × 3 cm |
IC-266H Pano Tipi RJ45 Soket IP67
SKU:
IC-266H
Stokta var
₺227,35| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 2 × 2 cm |
IC-266T-1 Pano Tip TYPE-C Şase Dişi 2P – Şarj
SKU:
IC-266T-1
Stokta var
₺29,86| Ağırlık | 0,080 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 1 × 1 cm |
IC-266T-2 Pano Tip TYPE-C Şase Dişi 5P – Şarj + Data
SKU:
IC-266T-2
Stokta var
₺40,92| Ağırlık | 0,050 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 15 × 1 × 1 cm |
IC-266T-4 Pano Tip Kare TYPE-C + USB 2P – Şarj
SKU:
USB00196
Stokta var
₺52,29| Ağırlık | 0,100 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2 × 2 × 1 cm |




Metal Butonlar Yaylı
Metal Butonlar Kalıcı
Plastik Butonlar
Acil-Stop (Emergency)
Micro Switchler (Limit)
KW Serisi Küçük Micro Switch
KW Serisi Orta Micro Switch
KW Serisi Büyük Micro Switch
LMZ Serisi Limit Switch
Toggle Switch
Anahtarlılar (Key Switch)
Fan Kapakları
40X40MM
50X50MM
60X60MM
70X70MM
80X80MM
92X92MM
120X120MM



Power Soketler
Usb Konnektörler
Jak,Fiş ve Konnektörler
Hopörlör Klemensi


















